Super Skypark
Ballīšu istabas

Ballīšu istabas

Rezervē tagad un svini vasarā!

50% atlaide ballīšu istabu rezervācijām no 1. jūnija līdz 31. jūlijam. ☀️🥰
Komplektā iekļautas 15 vai 20 biļetes ieejai visā batutu un rotaļu centrā. Plāns ballītei gatavs, viesi būs priecīgi un labi atpūtušies. 🤩
Nenokavē, izpārdošana spēkā no 15.05. līdz 19.05.!

Akcijas noteikumi:
1) Piedāvājums attiecās tikai uz pirmreizējām rezervācijām, kas tiek veiktas laika periodā no 2024.gada 15.maija līdz 19.maijam.
2) Piedāvājums neattiecās uz rezervācijām, kas ir veiktas laika periodā līdz 2024.gada 14.maijam un tiek pārceltas uz periodu no 2024.gada 1.jūnija līdz 2024.gada 31.jūlijam.
3) Akcijas cena netiks piemērota ballīšu istabu rezervācijām, kas veiktas, laika periodā no 2024.gada 15.maija līdz 19.maijam un attiecināmas uz 2024.gada 1.jūniju līdz 2024.gada 31.jūlijam un tiek pārceltas uz laika periodu pēc 2024.gada 31.jūlija.
4) Akcijas cenām netiek piemērotas citas atlaides.

Nāc un izklaidējies mūsu ballīšu istabās!

Mūsu 20 oriģinālās ballīšu telpas ir lieliska vieta, kur bērni, jaunieši un pieaugušie var nosvinēt jebkādus svētkus.

Telpas ir izvietotas divos stāvos. Abos stāvos ballīšu telpām ir pieejama koplietošanas virtuve, kā arī labierīcības.

Standarta komplektā Ballīšu istabiņu rezervācijā ir ietvertas 15 vai 20 biļetes ieejai visā batutu un rotaļu centrā: batutu zona ar dažādām jautrām sporta spēlēm, izklaidējoša bērnu atrakciju pilsētiņa, piedzīvojumiem bagāts rotaļu laukums, mazuļu zona mazajiem piedzīvojumu meklētājiem un daudz citu aizraujošu atrakciju un aktivitāšu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Batutu un rotaļu centrā nedrīkst ienākt ar ielas apaviem.

Veiciet savu pasūtījumu mūsu rezervācijas sistēmā vismaz 72 stundas pirms ballītes un varēsiet pasūtīt gardu ēdināšanu no mūsu ģimenes restorāna Claudz. Izvēloties mūsu ēdināšanas pakalpojumus, mēs Jums ballītei nodrošināsim visus nepieciešamos traukus- šķīvjus, glāzes, galda piederumus un salvetes.

Ja nepaspējat pierezervēt 72 stundas iepriekš, Jūs tik un tā vari pierezervēt istabiņu, bet ēdienāšanu būs nepieciešams nodrošināt pašiem! (Šajā gadījumā papildus samaksa - 50 Eur, paliek spekā)  

Kontaktinformācija uzziņām par rezervēšanu un jautājumu uzdošanai: booking@apolloskypark.lv

Atlaides istabiņām ar 3+ kartiņu attiecas veicot rezervāciju tikai uz darba dienām!

*Rezervējot istabiņu, ja ir jautājumi varat sazināties ar booking@apolloskypark.lv vai +371 26672800. Lai 3+ kartiņas atlaide būtu piemērota ballītēm, veicot rezervāciju, jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, atbildiet uz to, pievienojot savas 3+ kartiņas bildi. Lai varētu piemērot šo atlaidi, nepieciešams izvēlēties "vēlos veikt priekšapmaksu" opciju.