Super Skypark

Klientu Datu Privātuma Politika

Datu apstrādes principi

Mums ir svarīgi nodrošināt atbildīgu Jūsu personas datu aizsardzību. Personas datu apstrādes politika apraksta kādus datus un kādam nolūkam mēs vācam. Dati tiek apstrādāti saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, un, apstrādājot Jūsu personas datus, mēs vienmēr vadāmies pēc Jūsu interesēm un tiesībām.

Personas dati tiek apstrādāti tādā veidā, kas nodrošina atbilstošu personas datu drošību, tostarp aizsardzību pret neatļautu vai nelikumīgu apstrādi un nejaušu nozaudēšanu, iznīcināšanu vai bojāšanu, izmantojot atbilstošus tehniskus vai organizatoriskus pasākumus.

Klienta personas datu pārzinis ir SIA APL Skypark, Nr. 40203240993, Dzelzavas iela 120G, Rīga, Latvija

Personas datu apstrādes mērķis

Personas datu apstrādes mērķis ir analizēt uzņēmuma apkopotos personas datus un tādējādi atvieglot uzņēmuma sniegto pakalpojumu izmantošanu. Turklāt personas datu vākšana palīdz lietotājiem nodrošināt personalizētāku un pielāgotāku vietnes saturu.

Personas datu koplietošana un pārsūtīšana

Jūsu personas dati netiks pārsūtīti trešām personām, izņemot:

e-pasta pakalpojumu sniedzējs, ja Jums tiek nosūtīti reklāmas materiāli un piedāvājumi

tīmekļa izstrādātājiem, kad nepieciešams, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību

trešās personas, ar kurām uzņēmums sadarbojas. Ja tiek pieņemts lēmums kopīgot Jūsu personas datus ar uzņēmuma partneriem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar personas datu apstrādes instrukcijām un tikai tiem mērķiem, kas ir saskaņā ar uzņēmuma mērķiem datu vākšanā.

valsts iestādes (piemēram, policija un nodokļu pārvalde) juridisku iemeslu dēļ.

Iepriekš minētajos gadījumos partneri saņemtos datus apstrādās kā neatkarīgi personas datu administratori, saskaņā ar viņu privātuma politiku un norādījumiem.

Personas datu glabāšana

Personas datu apstrāde notiek saskaņā ar likumdošanas prasībām, t.i., personas dati netiks saglabāti ilgāk, nekā nepieciešams apstrādei. Tas nozīmē, ka dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nav vajadzīgi sākotnējam mērķim, kādam tie tika vākti, vai arī tie vairs nav svarīgi. Apstrādājot personas datus, vienmēr tiek ievērotas augsta līmeņa drošības un konfidencialitātes prasības.

Klienta tiesības uz personas datu apstrādi

Attiecībā uz saviem personas datiem klientam ir tiesības izmantot savas likumīgās tiesības:

tiesības pieprasīt piekļuvi personas datiem, kas attiecas uz klientu;

tiesības pieprasīt datu labošanu;

tiesības pieprasīt datu dzēšanu;

tiesības ierobežot personas datu apstrādi;

tiesības iebilst pret personas datu apstrādi;

tiesības pieprasīt personas datu pārsūtīšanu;

tiesības atsaukt piekrišanu;

tiesības iebilst pret personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos (ieskaitot personas datu analīzi vai profilēšanu)

tiesības atteikties no biļeteniem / personīgajiem piedāvājumiem

Vietnē savāktie dati

Vietnē dažādos veidos par Jums var tikt apkopoti šādi personas dati:

Istabas rezervēšana:

Jūsu vārds

Jūsu e-pasta adrese

Telefona numurs

Jūsu bērna vārds

Jūsu bērna vecums

Pirkuma veikšana mūsu tiešsaistes veikalā:

Jūsu e-pasta adrese

Grupas pasūtījuma veikšana:

Jūsu vārds

Jūsu e-pasta adrese

Telefona numurs

Pasūtījuma atcelšana:

Jūsu vārds

Jūsu tālruņa numurs

SĪKDATŅU POLITIKA

Par sīkdatnēm

Apmeklējot mūsu vietni, var tikt savākti jūsu personas dati un tiek saglabāta informācija par vietnes un apmeklēto lapu izmantošanu. Apkopotā informācija var attiekties uz tehnisko informāciju par jūsu ierīci un interneta savienojumu (piemēram, operētājsistēmu, pārlūka versiju, IP adresi, sīkfailus un unikālos identifikatorus).

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus pārlūkprogramma instalē jūsu datorā vai ierīcē, kad apmeklējat mūsu vietni, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi, novērtētu satura izmantošanu un atvieglotu mūsu pakalpojumu mārketingu. Sīkdatnes ļauj uzraudzīt vietnes lietotāju statistiku un visas citas vietnes darbības. Sīkdatnes palīdz padarīt mūsu tīmekļa pakalpojumu vienkāršāku un ērtāku, kā arī nodrošina labāku servisu. Sīkdatnes nav bīstamas un nekādā veidā nekaitē datoram vai failiem.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs savā vietnē izmantojam īpašus sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi un nodrošinātu vietnes efektīvu darbību. Mēs izmantojam tikai tos sīkfailus, kurus mēs uzskatām par nepieciešamiem un noderīgiem.

Sīkdatnes palīdz:

atcerieties savus iestatījumus un preferences

uzlabot vietnes ātrumu un drošību

personalizēt vietni un ātrāk atrast informāciju

plāna uzlabošana un vietnes izstrāde

pielāgot piedāvājumus un reklāmas paziņojumus jūsu vajadzībām

Sīkdatņu veidi un klasifikācija

Mēs izmantojam gan pirmās, gan trešās puses sīkdatnes, kas vienlaikus var būt sesijas vai pastāvīgās sīkdatnes.

Pagaidu vai sesijas sīkfaili tiek saglabāti jūsu datorā tikai uz laiku, kad izmantojat konkrēto tīmekļa pārlūkprogrammu, un pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas tiek izdzēsti. Pagaidu sīkdatnes parasti tiek izmantotas, lai nodrošinātu lietotāju labāku tīmekļa pārlūka pieredzi.

Pastāvīgie sīkfaili - šie sīkfaili saglabā jūsu preferences vai darbības. Pastāvīgās sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties visas lietotāja iepriekš izdarītās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, valodu utt.), Tādējādi nodrošinot efektīvākas un personalizētākas funkcijas.

Salīdzinot ar sesijas sīkdatnēm, tiem ir ilgāks darba laiks, un tie tiek piemēroti katram konkrētajam sīkfailam noteiktajā termiņā. Kad pārlūkprogramma ir aizvērta, pastāvīgie sīkfaili netiek izdzēsti, un tie tiek saglabāti jūsu ierīcē.

Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, kuras mēs esam instalējuši vietnē, lai saglabātu informāciju, kuru var izmantot nākamajā reizē, kad apmeklējat vietni.

Trešās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, kuras izveidojušas trešās personas un kuras mēs izmantojam analītiskiem nolūkiem. Saņemto informāciju mēs izmantojam, lai sagatavotu vietnes funkcionalitātes pārskatus un padarītu vietni efektīvāku.

Sīkdatnes tiek klasificētas šādi:

Stingri nepieciešamas sīkdatnes - tās ļauj izmantot vietnes funkcijas un atcerēties veidlapās ievadīto informāciju pat tad, kad lietotājs sesijas laikā dodas uz citām apakšlapām. Vietnes pakalpojumi nav iespējami bez stingri nepieciešamām sīkdatnēm. Stingri nepieciešamie sīkfaili neapkopo informāciju mārketinga nolūkos un neatceras, kurām lapām tika piekļūts internetā.

Veiktspējas sīkdatnes - tās apkopo informāciju par vietnes izmantošanu, un tās var izmantot, lai uzlabotu vietnes darbību. Veiktspējas sīkfaili parāda, kurām lapām tika piekļūts visbiežāk, ar kādām grūtībām nācās saskarties, piekļūstot vietnei un vai vietnes reklāma darbojas. Veiktspējas sīkdatnes nevāc personīgo informāciju, un visa apkopotā informācija ir anonīma.

Funkcionalitātes sīkdatnes - šīs sīkdatnes atcerās jūsu izvēli un piedāvā uzlabotas un personiskākas funkcijas. Turklāt šīs sīkdatnes atceras veiktās izmaiņas, taču nesaglabā darbības trešo pušu vietnēs.

Reklāmas sīkdatnes - šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai nosūtītu reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm, un lai ierobežotu reklāmas rādīšanas reižu skaitu. Reklāmas sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu datus par lietotāja pārlūkošanas paradumiem, kas savukārt ļauj reklāmas saturu vietnē parādīt atbilstoši lietotāja vēlmēm. Arī reklāmas sīkdatnes palīdz izmērīt reklāmas kampaņu efektivitāti.

Trešās puses funkcijas

Piemēram, Facebook, Twitter un Google var izmantot savus sīkfailus vai citas metodes, lai apkopotu informāciju par mūsu apmeklētās vietnes saturu. Viņi izmanto šāda veida informāciju, lai sniegtu lietotāju statistikas analīzi un reklamētu tēmas, kas jūs interesē.

Mēs nevaram piekļūt vai kontrolēt sīkdatnes, kuras mūsu vietnē ir instalējušas trešās personas - uz šo sīkdatņu izmantošanu attiecas instalētāju konfidencialitātes politikas. Tāpēc iesakām iepazīties ar visu trešo personu konfidencialitātes politikām.

Vietnē izmantotie sīkfaili

Mūsu vietnē mēs izmantojam šādus sīkfailus, kas satur lietotāja datus:

lietotāja valodas preferences

lietotāja piekrišanas statuss privātuma politikai un lietošanas noteikumiem

sīkdatnes, kas saistītas ar Google Analytics sistēmu

sīkfaili, kas saistīti ar Facebook un Google koplietošanas un pieteikšanās sistēmām

Satura sīkdatnes, kuras pievienojušas trešās personas (piemēram, Youtube)

Sīkdatņu pārvaldība un dzēšana

Lai izmantotu visas mūsu vietnes funkcijas, jums jāiespējo sīkdatnes.

Jums ir tiesības atteikt sīkdatņu saglabāšanu datorā, ko var izdarīt pārlūkprogrammas iestatījumos. Ja atspējojat sīkdatnes, jums jāpatur prātā, ka dažas no vietnes funkcijām var nebūt pieejamas un mēs nevaram garantēt pareizu vietnes darbību.

Mēs neizmantosim jūsu personas datus citiem mērķiem, izņemot tos, kas norādīti šajā dokumentā. Mēs jūs informēsim par visām izmaiņām noteikumos un nosacījumos un vēlreiz lūgsim jūsu piekrišanu.

Ja esat piekritis mūsu lietošanas noteikumiem, bet vēlaties atsaukt savu piekrišanu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@apolloskypark.lv un nosūtiet mums savu identifikācijas numuru.

Pēdējoreiz mainīts 2021.gada 22. jūlijā